Aktuality

 • 31. 12. 2018

  Kontaktujte předsedu MO_MOaP

  Pokud máte nějaký podnět či poznatek týkající se našeho obvodu nebo se chcete sejít a prodiskutovat nějaký problém kontaktujte předsedu místní organizace.

 • 19. 6. 2018

  Místní organizace hnutí ANO_ MOaP si zvolila nové vedení

  Místní organizace hnutí ANO Moravská Ostrava a Přívoz si na svém sněmu, který se konal dne 18.6. zvolila nové vedení. Předsedou se stal Petr Veselka. Místní organizace volila také dva místopředsedy.Zvoleni byli Alena Pataky a Jaroslav Trnovec. Revizorem místní organizace byla zvolena Soňa Suchá.

 • 8. 4. 2018

  Ukliďme Česko

  Tak jako hodně občanů České republiky i naši členové se zapojili do akce „Ukliďme Česko“. Někteří uklízeli kolem svých domů, nebo třeba ve výcvikovém areálu pro psy. Skupina členů místní organizace hnutí ANO Moravská Ostrava a Přívoz se připojila k úklidu v našem centrálním obvodu.

 • 25. 3. 2018

  Jan Tabášek zvolen místopředsedou "Mladého ANO"

  Člen místní organizace hnutí ANO Moravská Ostrava a Přívoz Jan Tabášek se stal místopředsedou celorepublikového „Mladého ANO“

 • 18. 3. 2018

  Čistý vzduch pro Ostravu a celý Moravskoslezský kraj

  Žijeme v kraji, který především díky činnosti našich předků zdědil prvenství mezi nejznečištěnějšími oblastmi v České republice. Hnutí ANO v Moravskoslezském kraji má ale naprosto jasnou vizi, jak se dá úspěšně ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ V KRAJI ZLEPŠIT. Ke spolupráci přitom přizýváme aktivní politiky a experty bez ohledu na stranickou příslušnost. Jde nám o výsledek. Přečtěte si více v naší publikaci.

 • 9. 3. 2018

  Zajímáte se o dění ve vaší obci či obvodu? Zajímáte se o politiku?

  K našim místním organizacím, které již fungují přes čtyři roky (Ostrava-Poruba, Ostrava-Jih, Moravská Ostrava a Přívoz, Slezská Ostrava, Mariánské Hory a Hulváky, Vítkovice) vznikají nebo v nejbližších týdnech vzniknou nové místní organizace. Pokud bydlíte v obvodech Radvanice a Bartovice, Hrabová nebo Petřkovice a není vám osud vašeho obvodu lhostejný, kontaktujte naše zástupce.

 • 1. 3. 2018

  Poslanecká kancelář Ing. Zuzany Ožanové v Ostravě.

  Poslanecká kancelář se nachází v centru Ostravy na ulici Dlouhá 194/3 ve čtvrtém patře. Návštěvní hodiny pro veřejnost jsou každé pondělí 15:00 – 17:00. Schůzky mimo tyto hodiny lze domluvit s asistentem poslankyně Petrem Veselkou na telefonu 724 858 777 nebo přes e-mail: veselka@ano-ostrava.cz

 • 27. 1. 2018

  Volební účast v obvodě Moravská Ostrava a Přívoz

  Děkujeme všem občanům obvodu Moravská Ostrava a Přívoz, kteří přišli k volbám.

 • 15. 1. 2018

  Ostravské Jiráskovo náměstí zdobí socha Leoše Janáčka

  Od soboty 23. prosince zdobí Jiráskovo náměstí v Ostravě socha Leoše Janáčka. Oživení veřejného prostoru se podařilo. Lidé se zastavují, diskutují, přemýšlejí a děti si bez bázně pohladí lištičku v náruči geniálního skladatele.

 • 25. 11. 2017

  Napište vzkaz budoucí generaci

  Předseda místní organizace a zastupitel města Petr Veselka společně spolu s rodinou zanechal vzkaz budoucí generaci.

 • 12. 11. 2017

  Ideová konference Hnutí ANO

  V sobotu 11. listopadu 2017 proběhla ideová konference Hnutí ANO Ostrava. Akce se konala pro současné i budoucí členy hnutí. Na jednání se debatovalo o tom, co se zástupcům hnutí na radnicích povedlo, co se nepovedlo, ale také, jaké mají vize do konce volebního období a v některých případech se v příspěvcích objevil i přesah do období 2018 – 2022.

 • 24. 10. 2017

  Místní organizace Moravská Ostrava a Přívoz má dva poslance.

  V letošních volbách do Poslanecké sněmovny zaznamenali členové naši místní organizace úspěch. Do poslanecké sněmovny se díky vašim hlasům dostala paní Zuzana Ožanová a pan Aleš Juchelka. Gratulujeme. Děkujeme za vaše hlasy a podporu.

 • 24. 10. 2017

  Zuzana Ožanová poslankyní.

  Členka místní organizace Moravská Ostrava a Přívoz a první místopředsedkyně oblasti Ostrava Zuzana Ožanová se stala poslankyní Poslanecké sněmovny PČR. Gratulujeme.

 • 13. 10. 2017

  Kniha Andreje Babiše

  Od 13.10. si můžete vyzvednout zdarma knihu Andreje Babiše „O čem sním ,když náhodou spím“ a to v květinářství členky hnutí ANO Dagmar Macháčkové na Mírovém náměstí v Ostravě Vítkovicích.

 • 4. 10. 2017

  Naše Atletická hala je finalistou v této soutěži.

  Dokončena byla v listopadu 2015 za zhruba 350 milionů korun. Má atletický ovál se šesti drahami o délce 200 metrů, sektory pro technické disciplíny, ošetřovnu a fyzioterapii. Pojme 1020 diváků.

 • 1. 10. 2017

  Doprava není doménou pouze mužů

  V letošních parlamentních volbách favorit voleb hnutí ANO 2011 nasadilo do první desítky tři kandidáty z Ostravy. Položili jsme několik otázek týkajících se bezpečnosti silničního provozu jedné z nich - kandidátce Zuzaně Ožanové.

 • 31. 8. 2017

  Přiložili jsme nohu k dobré věci. Běh Zoo Ostrava pro langury.

  Předseda místní organizace hnutí ANO Moravská Ostrava a Přívoz a zastupitel města Petr Veselka spolu se zastupitelkou městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz (zvolená za ANO) Zuzanou Haneškovou a Janem Tabáškem zástupcem Mladého ANO podpořili akci pořádanou ostravskou ZOO na záchranu Langura. Běh Zoo Ostrava pro langury je charitativní běh. Jsme rádi, že jsme mohli přispět na dobrou věc.

 • 25. 7. 2017

  Jste příznivcem hnutí ANO a chcete si přivydělat?

  Můžete se starat o hladký průběh podzimních parlamentních voleb ve dnech 20.-21.10.2017 jako členové okrskových volebních komisí. Odměna, na kterou si přijdete jako řadový člen komise činí za dva dny práce na 1 300 korun. Pokud budete zvolen předsedou či předsedkyní odměna se zvyšuje na 1 600 korun. V případě vašeho zájmu pište na e-mail: ostrava@anobudelip.cz

 • 25. 7. 2017

  Vyberte vánoční výzdobu radnice

  I letos má veřejnost možnost zvolit, jakou vánoční a novoroční výzdobu bude mít Nová radnice a Prokešovo náměstí v následujících dvou letech. Poprvé byli obyvatelé města zapojeni do hlasování před sedmi lety.

 • 23. 6. 2017

  O čem sním, když náhodou spím

  Tohle je moje první knížka. Psal jsem ji za pomoci spousty lidí víc než rok. Je to moje vize České republiky v roce 2035. Je tam spousta nápadů a ilustrací a číst ji může úplně každý. Je tam snad jen jedno jediné cizí slovo, "cloud". Snad se vám bude líbit. Díky moc. Andrej Babiš.